Joburi

Consilier Imobiliar

Incepator sau avansat, indiferent de stadiul la care te aflii acum, stim sigur ca iti va placea sa ne fii alaturi. E greu sa gasesti un mix bun, insa iti promitem ca in ceea ce priveste domeniul de real estate, avem mijloace sa te putem sustine si ajuta sa evoluezi in cariera ta de agent imobiliar. Stim cat de important este sa fii valorizat si apreciat, stim si munca din spatele fiecarei pozitii pe care le deschidem in compania noastra, dar totodata stim sa si oferim oportunitati de a te pune in valoare.

Care este profilul unui Agent Imobiliar?

  • Dornic sa interactioneze cu oamenii;
  • Dornic de a se dezvolta in plan profesional
  • Deschis catre solutii, proactiv si pozitiv.
  • Detinator de permis categoria B.

Cum recunoastem un viitor Agent Imobiliar?

  • Aspiratii de cariera pe termen lung in domeniul vanzari;
  • Dorinta de dezvoltare profesionala continua;
  • Abilitati de planificare si organizare.
  • Focusat pe rezultate
  • Punctualitate, onestitate

Descrierea jobului

Descrierea activitatii tale:

  • Vei administra o baza de date cu oferte si clienti;
  • Vei negocia ofertele imobiliare;
  • Vei prezenta imobile clientilor companiei.

Beneficii tale

La Inter Imobiliare ai tot ceea ce iti este necesar sa incepi, sa te dezvolti si sa performezi in domeniul imobiliar:

  • Formare profesionala continua prin cursuri de specialitate cu traineri interni si externi in cadrul Academiei Smart Experience.
  • Perioada de induction asigurata, pe durata careia echipa de formatori te vor sustine in initiarea si dezvoltarea ta profesionala, integrarea in companie si initierea ta in domeniul imobiliar.
  • Te motivam cu beneficii financiare avantajoase( poti incasa onorarii intre 500-2000 de euro)
  • Flux operational organizat in departamente special create pentru a veni in ajutorul activitatii tale: juridic, operational, call center, credit center.
  • Iti oferim suportul logistic necesar efectuarii de tranzactii imobliare pentru a activa la cel mai inalt nivel: masina, laptop, telefon, publicitate, expunere pe piata, brand, pachet office complet;
  • Beneficiezi de cea mai mare retea de promovare online - www.interimobiliare.ro, in domeniul imobiliar pentru orasele Iasi si Piatra Neamt.

Descopera aici departamentele nostre de lucru si ce onorarii poti obtine daca optezi sa colaboram impreuna.

Afla, De ce sa faci parte din Echipa Inter Imobiliare?

Te incurajam sa accesezi oportunitatea de a te dezvolta si de activa in domeniul imobiliar alaturi de noi!

Echipa Inter Imobiliare are mijloacele potrivite care sa te ajute sa inveti, sa cresti si sa activezi in piata Imobiliara din Iasi si Piatra Neamt, alaturi de noi!

P.S. Doar intr-o echipa mare se pot face performante uluitoare.

Lucreaza intr-o echipa premiata!

  • Mai 2023 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Agenția Imobiliară locală a anului 2022 Iași
  • Mai 2022 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Agenția Imobiliară locală a anului 2021 Iași
  • Mai 2021 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Agenția Imobiliară locală a anului 2020 Iași
  • Martie 2020 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Agenția Imobiliară a anului 2019 Iași
  • Martie 2019 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Cea mai performanta echipa de vanzari Ansambluri Rezidentiale din Romania
    Cel mai puternic Brand imobiliar local Iasi
  • Martie 2018 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Cea mai puternica Agentie din Iasi
  • Martie 2017 - Gala Profesionistilor in Imobiliare
    Agentia Anului in Iasi

Te asteptam sa ne contactezi la:

0729 22 66 660720 22 66 66

sau sa ne trimiti CV-ul tau la:

cariere@interimobiliare.ro

Aplica acum

Suna acum Mesaj